zpět vpřed Hlavní strana Stránky 4.A 1998-2002
Přihlásit se
<< zpět

3. sraz po 5,2 letech

Za všechny zúčastněné tady určitě můžu napsat, že 3. sraz byl výbornej! Perfektní místo, dobré pití, dobré jídlo, dobrá zábava a hlavně super pokec se všema lidma... jen těch lidí mohlo přijít o něco víc. Takže - příště neslibujte, když nepřijdete. Jinak se všem omlouvám za nedodržení slíbeného nočního programu, nějak se to už pak nezvládlo :) Příště budem nejspíš zase tady, tak to napravíme. Mějte se všichni super a můžem se těšit na nějaký další setkání! Příznivce ping-pongu zveme na příští desáté(!) Polepy Open, které se bude konat tradičně v červnu.

Fotky ze srazu

Kdo se zúčastnil:

Eva Koberová, Filip Nehasil, Hanka Rovenská, Honza Těšitel, Jana Burešová, Jana Poláková, Jana Sykáčková, Katka Moždíková, Lucka Csicsová, Lucka Hotovcová, Maruška Vlčková, Markéta Machová, Martin Růžička, Mirek From, Ondra Pařík, Pavla Drozdová, Tomáš Varhánek, Veronika Nerudová, Pepa Spudil, Ivo Novák, Jana Nováková, Luboš Krátký.

(22 lidí, z toho 4 učitelé)


Pozvánka:

Datum:Pátek 31. srpna 2007
Místo: Lovecký zámeček Opatovice. Mapa: do Opatovic, k zámečku
Start:Pátek v 17:00
Konec:Někdy v sobotu. Je možno pohodlně přespat ve spacáku na karimatce.
Pití: Každý si přinese co sám vypije. Dál tam bude bečka piva, na kterou se složí ti, kteří se kolem ní budou motat.
Jídlo: Rada se usnesla, že každý přinese tác chlebíčků, jednohubek, ovoce nebo něčeho podobného. A jestli chcete, přineste třeba grilovaný kuřata nebo prase. Budou k dispozici lednice.
Peníze: Vezměte si s sebou 150,-. Kdo bude chtít pivo, tak něco navíc.
Program: Z hudby si přineste co kdo chcete, jako vždy, bude to na čem pustit. A kdo se chce zúčastnit krátkého nočního dobrodružství, vezměte si baterku.