zpět vpřed Hlavní strana Stránky 4.A 1998-2002
Přihlásit se
<< zpět

2. sraz po 3,3 letech

Asi všichni se shodli, že letošní sraz byl zase docela povedenej. Najdete tady výsledky nočního závodu v překážkách, v hodu míčem a rvaní na kole po oválu. Prachy skoro žádný nezbyly, s nájmem, pitím a jídlem jsme vyšli akorát.

Je (bude) vyhlášena soutěž, kdo pozná víc fakáčů na fotce. Nezpomeňte mi psát svoje životopisy od roku 2002 (maximálně tak 5 - 10 vět...). Můj e-mail je . Jakmile to budu mít alespoň od 15 lidí, vyhlásí se soutěž, kdo pozná víc životopisů. Ty tady pak někde zůstanou na pořád, aktualizujem je až při dalším srazu, kterej bude tak za 5 let... takže se do tý doby mějte!


Soutěž - poznej fakáče

Fotky ze srazu

Kdo se zúčastnil:

Eva Koberová, Filip Krajník, Filip Nehasil, Hanka Rovenská, Honza Těšitel, Jana Burešová, Jana Poláková, Katka Moždíková, Lucka Csicsová, Lucka Hotovcová, Lucka Kratochvílová, Marie Vlčková, Markéta Machová, Martin Machurka, Roman, Martin Růžička, Michael Kašpar, Mirek From, Olina Matějková, Ondra Pařík, Pavla Sklenářová, Tomáš Varhánek, Josef Spudil, Ivo Novák, Jana Nováková, Petra Kadečková, Michal Müller.

(25 lidí, z toho 5 učitelů)

Výsledky nočních závodů:

ZávodníkKoloPřekážkyHod míčem
Varan38,6 s19,2 s-
Martin47,5 s17,6 s-
Mirek38,0 s18,4 s28 m
Růža39,0 s14,1 s31 m
Pářa32,9 s-32 m
Filip31,4 s14,0 s23 m
Ťéša37,6 s19,1 s22,37 m
Eva44 s--
Pes--18 m
Spůďa--13 m
Casper--30,4 m

Stará pozvánka:

Datum:22. října 2005
Místo: Atleťák v Kolíně (vytápěná budova). Je to na kraji Kolína, cesta normálně přístupná po silnici. Tady je mapa.
Start:Sobota v 16:00
Konec:Někdy v neděli
Program: Kdo může, přijede na kole, nebo si ho nechá přivézt. Protože budou závody na oválu. A taky budou závody v překážkách a dalších disciplínách. Takže přijďte včas, žádný až večer. Pěkně ve čtyři.
Je taky jasný, že se tam bude spát, takže karimatky a spacáky s sebou.
Pití: Každý si přinese co sám vypije. Dál tam bude malá bečka piva, na kterou se složí ti kteří se kolem ní budou motat. Takže kapesné s sebou.
Jídlo: Rada se usnesla, že každý přinese tác chlebíčků, jednohubek, ovoce, buchet nebo něčeho podobného. Ale jestli chcete, přineste třeba grilovaný kuřata nebo prase.
Peníze: Z minula zbylo 650,-. Letos si s sebou každý přinese 60,- (odevzdává se při příjezdu panu pokladníkovi). Bude se z toho muset zaplatit pronájem a nějaký erární pití a odvoz pro učitele.
Hudba: K dispozici bude aparát 2 x 250 W a přehrávač na MP3/Audio, takže si přineste cdčka s čímkoliv!
Učitelé: Nebudou platit nic a odvoz i občerstvení jim zajistíme. Chceme přece, aby jich přišlo co nejvíc že jo.