zpět vpřed Hlavní strana Stránky 4.A 1998-2002
Přihlásit se
<< zpět

1. sraz po 2 letech

První sraz je úspěšně za námi. Docela se povedl, nikdo nedělal moc velkej bordel a všichni se bavili. Co se týče vyúčtování, od každýho se vybralo kilo, na benzín 700, pronájem 800, nějaký erární pití pro kantory.. takže celkově zbylo 650,- na příště.

Kdo se zúčastnil:

Eva Koberová, Filip Krajník, Filip Nehasil, Hanka Rovenská, Honza Těšitel, Ilona Štolcová, Jana Burešová, Jana Poláková, Jana Sykáčková, Katka Moždíková, Lucka Csicsová, Lucka Hotovcová, Lucka Kratochvílová, Marie Vlčková, Markéta Machová, Martin Machurka, Martin Růžička, Milan Holý, Mirek From, Olina Matějková, Ondra Pařík, Pavla Drozdová, Pavla Sklenářová, Tomáš Varhánek, Veronika Nerudová, Veronika Uhrová, Josef Spudil, Zdeněk Jiránek, Ivo Novák, Jana Nováková, Ilona Čáslavová, Dana Škopková.

(32 lidí, z toho 6 učitelů)


Tady jsou fotky ze srazu

Pozvánka:

Datum:1. května 2004
Místo: Loděnice Sandberk v Kolíně
www stránky Sandberku - popis cesty, fotky...
Start:18:00
Pití: Každý si přinese co sám vypije (kromě učitelů, pro ty tam něco bude). Dál tam bude malá bečka piva, na kterou se složí ti kteří se kolem ní budou motat.
Jídlo: Rada se usnesla, že každý přinese tác chlebíčků, jednohubek, buchet nebo něčeho podobného. Guláš nebude.
Peníze: Každý si s sebou přinese 100,- (odevzdává se při příjezdu panu pokladníkovi). Bude se z toho muset zaplatit pronájem, benzín na přívoz a odvoz učitelů, něco se dá taky taxikářovi, pak nějaký víno pro učitele... 50,- od každýho by bylo málo, takže se dá kilo a zbytek se nechá na příští sraz. Jestli máte lepší řešení, napište.
Hudba: K dispozici bude aparát 2 x 250 W a přehrávač na MP3 a Audio CD, takže si přineste cdčka s čímkoliv!