zpět vpřed Hlavní strana Stránky 4.A 1998-2002
Přihlásit se
<< strana 2 z 10 >>

Novinky

13.2.2012
Děkujeme všem, kteří dorazili a podpořili nás! Jsme rádi, že jste se bavili stejně jako my a nikdy na tuhle mega párty nezapomeneme!

První fotky a videa
Na stránce plesu už najdete spoustu věcí ke stažení.

10.11.2011

PLES 4.A PO 10 LETECH
UŽ SE TO BLÍŽÍ!


Všechny zveme na velkolepou třídní akci, na které se mají sejít nejen návštěvníci běžných plesů, ale i všichni naši vrstevníci a kamarádi z ostatních tříd a vůbec ze všeho okolí. Na tuto příležitost se těšíme už několik let a všechno se plánuje dlouho dopředu.

Akce se uskuteční 11. února 2012
v kolínském MSD

Podrobné informace zde
Jak sehnat lístky?20.5.2011
POLEPY OPEN JE ZA DVEŘMI!!!
Termín pro 12. ročník otevřeného turnaje neregistrovaných hráčů stolního tenisu u nás na zahradě je 11.6.2011.

Dobrovolný tréning bude možný již od 8:30, prezentace závodníků max. do 9:30. Kdo by to nestíhal, je možná telefonická omluva a domluva. Opozdilce zařadíme do hry a budou se pak muset pěkně otáčet.

Doufám, že se opět setkáme se spoustou lidí z naší třídy! Apeloval bych na všechny, aby alespoň trochu potrénovali ping-pong, aby turnaj nabral na ještě větší prestiži než doposud. Loňský ročník mi to přišlo tak trochu jako "doprovodný program", s čímž se zakladatelé rozhodně nesmíří a proto letos přesunou pípu zpět na studni, aby bylo postaráno o diváky.

Samozřejmě můžete také počítat s noclehem kdekoliv na zahradě, případně v boudě u našich psů. Holkám bude k dispozici i nějaká ta postel v baráku.

Sportu zdar!

8.1.2011
Před námi je další sraz, tentokrát ne v tak velkém stylu, sejdeme se v Dara bowling klubu 11.2.2011 večer. Vlezte na stránku se srazem a potvrďte účast, těšíme se!

Taky je nově v galerii pár opožděných fotek...

17.11.2010

Přes léto jsme tu měli další 2 svatby, takže s malým zpožděním přinášíme několik fotek a gratulujeme...

Hanka Rovenská, nyní už Chadimová, se vdala 24. července a budují si hnízdo v Poděbradech...

   

No a Růža do toho praštil 21. srpna, vzpomínáme na skvělou párty, kde jsme si pěkně prosvištili německá slovíčka... Spolu s Evou se usadili v Německu.

     
       

Kdo další to stihne do největší třídní akce v historii?26.5.2010
12. ročník stále prestižnějšího turnaje POLEPY OPEN se letos skoná v sobotu 26.6.. Hrát se začne cca od půl 10, otočíme kejtu, zatočíme s bečkou, zahrajem si ping-pong a hlavně se zase setkáme... Nejlepší hráč nic nedostane. Účast v turnaji potvrdil i Pepa třídní! Vy ostatní se hlaste v kecacím klubu.

8.3.2010

Nikdo sice nerodí žádný další děti, ale aspoň Nelinka nám pěkně roste. Prý je hodná jako BERÁNEK...

       

<< strana 2 z 10 >>